Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Спільні та відмінні властивості об'єктів. Дії з об'єктами Короткі теоретичні відомості про спільні та відмінні властивості об'єктів, дії, які можна проводити з об'єктами.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Знайди зайвий 3 вид - аналіз легке 1Б. Знайти зайвий об'єкт у групі.
2. Знайди спільне 3 вид - аналіз легке 1Б. Визначити, за якою властивістю об'єкти об'єднані у групу.
3. Порівняй об'єкти 3 вид - аналіз середнє 2Б. Порівняти об'єкти та вибрати властивість, якою вони відрізняються.
4. Порахуй кількість об'єктів 3 вид - аналіз середнє 2Б. Порахувати кількість об'єктів у групі.
5. Утвори групу об'єктів 3 вид - аналіз середнє 2Б. Вибрати об'єкти, які можуть утворити групу за значенням окремих властивостей.
6. Визнач спільну і відмінну властивість об'єктів 3 вид - аналіз середнє 2Б. Визначити спільну і відмінну властивість об'єктів групи.
7. Розташуй об'єкти від світлого до темного 3 вид - аналіз середнє 2Б. Розташувати об'єкти від світлого до темного.
8. Дії, які можна виконувати з об'єктами 3 вид - аналіз середнє 2Б. Вибрати дії, які можна виконувати з об'єктом, зображеним на малюнку.
9. Розташуй об'єкти відповідно до значення властивості 3 вид - аналіз середнє 2Б. Декілька об'єктів зі вказаним значенням властивості "вага", потрібно вибрати той, про який йде мова у питанні.
10. Розподіли об'єкти 3 вид - аналіз важке 3Б. Розподілити об'єкти на дві групи.
11. Розташуй об'єкти у порядку збільшення 3 вид - аналіз важке 3Б. Завдання на розташування об'єктів від меншого до більшого.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування №1 з теми «Спільні та відмінні ознаки/властивості об’єктів. Дії з об'єктами» 00:20:00 легке 10Б. Вдосконалення навичок здобутих під час вивчення теми «Спільні та відмінні ознаки/властивості об’єктів. Дії з об'єктами».
2. Тренування №2 з теми «Спільні та відмінні ознаки/властивості об’єктів. Дії з об'єктами» 00:20:00 середнє 13Б. Вдосконалення навичок здобутих під час вивчення теми «Спільні та відмінні ознаки/властивості об’єктів. Дії з об'єктами».