Методична рекомендація:

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Обчисли, використовуючи малюнок 2 вид - інтерпретація легке 3Б. Учні вдосконалюють обчислювальні навички в межах 20, закріплюють знання нумерації чисел другого десятка, розв'язують приклади з опорою на малюнок.
2. Зайвий вираз 1 вид - рецептивний легке 1Б. Учні знаходять зайвий вираз серед запропонованих, розв'язання виразів на основі нумарації чисел другого десятка.
3. На скільки збільшилось/зменшилось/ 1 вид - рецептивний легке 1Б. Учні порівнюють кількість ручок на обох малюнках, визначають на скільки збільшилась /зменшилась/ їх кількість.
4. Відняти одиниці /десятки 1 вид - рецептивний легке 1Б. Учні віднімають від числа другого десятка десятки/одиниці і записують остачу.
5. Збільш на 10 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Учні заповнюють таблицю, потрібно збільшити подані числа на 10, додавання на основі нумерації чисел другого десятка.
6. Пропущене число 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Необхідно знайти пропущене число — невідомий від'ємник, дії на основі нумерації чисел другого десятка.
7. Заповни таблицю 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Учні закріплюють обчислювальні навички в межах 20 на основі нумерації чисел, повторюють правила на знаходження невідомих компонентів дії віднімання.
8. Як змінились числа? 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Порівнюючи дані з результатами дій, учні дізнаються, на скільки збільшилось (зменшилось) подане число, знаходження невідомих компонентів дій додавання / віднімання на основі нумерації чисел другого десятка.
9. Так чи ні 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Учні читають рівність і вибирають слова так / ні в залежності від істинності чи хибності висловлювання.
10. Сума чисел 3 вид - аналіз середнє 3Б. Використовуючи значення суми, необхідно проаналізувати і записати суму чисел.
11. Кругові приклади 2 вид - інтерпретація середнє 5,5Б. Учні розв'язують кругові приклади, удосконалюючи уміння додавати і віднімати в межах 20 на основі нумерації.
12. Задача про зиму 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Задача на знаходження невідомого доданка. Віднімання на основі нумерації чисел другого десятка.
13. Задача про дитячий майданчик 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Задача на зменшення числа на кілька одиниць. Віднімання на основі нумерації чисел другого десятка.
14. Задача про цукерки 3 вид - аналіз важке 3Б. Необхідно розв'язати задачу, порівнявши результати дій (віднімання чисел другого десятка на основі нумерації).
15. Задача про пасажирів 2 вид - інтерпретація важке 3Б. Учні розв'язують задачу в дві дії, яка включає математичні операції вилучення та об'єднання (додавання віднімання чисел другого десятка на основі нумерації ).
16. Круглі числа 3 вид - аналіз важке 3Б. Необхідно вибрати вирази, відповідями яких є круглі числа.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Додавання і віднімання чисел в межах 20 на основі нумерації чисел. Задачі» 00:30:00 середнє 12Б. Узагальнення знань з теми «Додавання і віднімання чисел в межах 20 на основі нумерації чисел. Задачі».