Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Місткість. Літр Учні знайомляться з новою величиною вимірювання - місткістю та одиницею її вимірювання – літром.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Куди вміститься більше рідини? 1 вид - рецептивний легке 1Б. Учні, спираючись на малюнки, вибирають посуд більшого об'єму.
2. Найбільша одиниця об'єму 1 вид - рецептивний легке 1Б. Учні вибирають серед запропонованих одиниць об'єму найбільше значення.
3. Величини та одиниці вимірювання 1 вид - рецептивний легке 3Б. Учні з'єднують назви величин та їх одинці вимірювання.
4. Скільки лійок можна наповнити? 1 вид - рецептивний середнє 1Б. Аналізується кількість лійок, якою можна наповнити водою з відра.
5. Виконай порівняння 1 вид - рецептивний легке 1Б. Порівнюються іменовані числа з однаковою одиницею виміру - літр.
6. Приклади за малюнком 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Учні складають приклади за малюнком, записують їх та розв'язують.
7. Вода в каністрі 1 вид - рецептивний середнє 1Б. Учні розв'язують задачу на знаходження різниці. Потрібно визначити кількість літрів води, яка залишилося в каністрі.
8. Заповни бочку 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Потрібно визначити кількість літрів води, необхідне для заповнення бочки доверху.
9. Скільки води витратила дівчинка? 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Учні розв'язують задачу на знаходження невідомого доданка.
10. Задача за малюнком 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Учні складають за малюнком задачу на порівняння і розв'язують її.
11. Вибери дію і розв'яжи задачу 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Учні складають задачу за малюнком (на збільшення/зменшення числа на кілька одиниць), вибирають дію і розв'язують задачу.
12. Порівняй 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Учні порівнюють числа, вставляють знаки > або <, знаходять, на скільки одне число більше/менше другого.
13. Вибери вираз і розв'яжи 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Учні вибирають вираз на віднімання одиниць місткості і знаходять його значення.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Місткість. Літр. Дії з іменованими числами» 00:30:00 середнє 12Б. Систематизація знань з теми «Місткість. Літр. Дії з іменованими числами».