Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Множення числа 5. Множення на 5 Множення числа 5. Множення на 5.
2. Таблиця множення на 5. Знаходження частки по таблиці множення Таблиця множення на 5. Знаходження частки по таблиці множення.
3. Різні способи обчислення Різні способи обчислення.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Множення на 5, множення числа 5 1 вид - рецептивний легке 1Б. Завдання на перевірку знань таблиці множення на 5, переставний закон множення.
2. Ділення за таблицею множення на 5 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Ділення за таблицею множення.
3. Текстова задача (коробки з цукерками) 2 вид - інтерпретація легке 2Б. Розв'язання складеної задачі на знаходження суми однакових доданків. Застосування таблиці множення на 5.
4. Значення добутків в порядку зростання або зменшення 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. обчислення значень добутків. Розташування результатів в порядку зростання або спадання.
5. Частка за добутком 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Застосування таблиці множення на 2, 3, 4, і 5. Зв'язок дії множення з дією ділення.
6. Пропущене число 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Застосування таблиці ділення на 5.
7. Приклади з однією відповіддю 2 вид - інтерпретація середнє 4Б. Застосування таблиць множення на 2, 3, 4, і 5. Ділення.
8. Порівняння різниці і добутку 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Порівняння різниці і добутку. Обчислення виразів з діями різного ступеня.
9. Порівняння добутків (1) 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Застосування переставного закону множення, закріплення таблиці множення на 5.
10. Порівняння добутків (2) 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Застосування таблиць множення на 2, на 3, на 4 і на 5. Порівняння чисел.
11. Текстова задача про Карлсона 2 вид - інтерпретація середнє 4Б. Розв'язування складеної задачі на знаходження суми.
12. Текстова задача (папір) 2 вид - інтерпретація середнє 4Б. Розв'язування складеної задачі на знаходження остачі.
13. Значення виразу (ділення і множення) 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Обчислення значення виразу на дві дії без дужок. Застосування таблиці множення на 2, на 3 і на 5.
14. Значення виразу з дужками (3 дії) 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Обчислення значення виразу на дії різного ступеня з дужками. Застосування таблиці множення на 5.
15. Значення виразу без дужок (4 дії) 2 вид - інтерпретація середнє 4Б. Обчислення значення виразу без дужок. Застосування таблиці множення на 2, на 3, на 4 і на 5.
16. Значення виразу з дужками (4 дії) 2 вид - інтерпретація важке 4Б. Обчислення значення виразу на дії різного ступеня з дужками. Застосування таблиці множення на 3, на 4 або на 5.
17. Пропущені знаки дії 2 вид - інтерпретація важке 4Б. Вставити пропущені знаки дій так, щоб рівність була правильною.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Множення на 4 і 5 Інший легке 1Б. Застосування таблиць множення на 4 і 5.
2. Порівняння частки і добутку Інший середнє 2Б. Застосування таблиць множення на 2, на 3, на 4 і на 5. Порівняння добутків.
3. Порівняння часток Інший середнє 2Б. Застосування таблиць множення на 2, на 3, на 4 і на 5. Порівняння часток.
4. Складання прикладів на множення і ділення за прикладом на множення Інший середнє 3Б. Доповнення виразу на множення. Складання виразів на ділення.
5. Текстова задача (дерева) Інший середнє 4Б. Розв'язання складеної задачі на знаходження невідомого доданка.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Таблиця множення на 5» 00:15:00 середнє 8Б. Закріплення навички множення числа 5.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Таблиця множення на 5» 00:20:00 середнє 10Б. Рішення текстової задачі, застосування таблиці множення на 5. Складання прикладів на множення і ділення за прикладом на множення. Порівняння частки і добутку: застосування таблиць множення на 2, на 3, на 4 і на 5. Значення виразу з дужками (3 дії).
2. Перевірочна робота з теми «Таблиця множення на 5» 00:25:00 середнє 13Б. Множення на 5, множення числа 5. Значення творів в порядку зростання або зменшення. Порівняння часток. Рішення текстової задачі в 2 дії. Пропущені знаки дій.