Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Множення круглого багатоцифрового на одноцифрове Теоретичні відомості.
2. Ділення круглого багатоцифрового на одноцифрове Теоретичні відомості.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Знайди кругле число 1 вид - рецептивний легке 1Б. Застосування теоретичних знань.
2. Помнож на 0 1 вид - рецептивний легке 1Б. Удосконалення навичок множити число на нуль та нуль на число.
3. Скільки цифр у частці? 1 вид - рецептивний легке 1Б. Вправляння у визначенні кількості цифр у частці.
4. Укрупни число 1 вид - рецептивний легке 1Б. Вправляння в укрупненні чисел.
5. Правильний запис 1 вид - рецептивний легке 1Б. Застосування теоретичних знань.
6. Скільки нулів? 1 вид - рецептивний легке 1Б. Визначення кількості нулів в частці.
7. Помнож за зразком 1 вид - рецептивний легке 1Б. Вправляння у множенні способом укрупнення.
8. Поділи за зразком 1 вид - рецептивний легке 1Б. Вправляння у діленні способом укрупнення.
9. Секретний код 1 вид - рецептивний легке 1Б. Вправляння в укрупненні чисел.
10. Множення укрупненням 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вправляння у множенні способом укрупнення.
11. Ділення укрупненням 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вправляння у множенні способом укрупнення.
12. Письмове множення 1 нуль 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вправляння в письмовому множенні круглого багатоцифрового на одноцифрове.
13. Письмове ділення 1 нуль 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вправляння в письмовому діленні круглого багатоцифрового на одноцифрове.
14. Письмове множення 2 нулі 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вправляння в письмовому множенні круглого багатоцифрового на одноцифрове.
15. Письмове ділення (2 нулі) 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вправляння в письмовому діленні круглого багатоцифрового на одноцифрове.
16. Письмове множення (3 нулі) 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вправляння в письмовому множенні круглого багатоцифрового на одноцифрове.
17. Письмове ділення (3 нулі) 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вправляння в письмовому діленні круглого багатоцифрового на одноцифрове.
18. Продовж речення 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вправляння в письмовому множенні круглого багатоцифрового на одноцифрове.
19. Хто правильно? 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вправляння в письмовому діленні круглого багатоцифрового на одноцифрове.
20. Помнож на змінну 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вправляння в письмовому множенні круглого багатоцифрового на одноцифрове. Вирази зі змінними.
21. Поділи на змінну 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вправляння в письмовому діленні круглого багатоцифрового на одноцифрове.
22. Поділи змінну 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вправляння в письмовому діленні круглого багатоцифрового на одноцифрове. Вирази зі змінними.
23. Невідоме ділене 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування рівнянь.
24. Невідомий дільник 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування рівнянь.
25. Невідомий множник 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розв'язування рівнянь.
26. Число за відомою частиною 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вправляння в письмовому множенні круглого багатоцифрового на одноцифрове.
27. Ускладнене рівняння 3 вид - аналіз важке 3Б. Розв'язування ускладнених рівнянь.
28. Розв'яжи рівняння 3 вид - аналіз важке 3Б. Розв'язування ускладнених рівнянь.
29. Вираз на три дії 3 вид - аналіз важке 3Б. Розв'язування виразів на декілька дій.
30. Обчисли за описом 3 вид - аналіз важке 3Б. Розв'язування виразів на дві дії за словесним описом.
31. Цікава подорож 3 вид - аналіз важке 3Б. Задача на знаходження частини від числа та збільшення числа в кілька разів.
32. Загальна вартість 3 вид - аналіз важке 3Б. Задача на збільшення числа в кілька разів в непрямій формі та знаходження суми.
33. Насос 3 вид - аналіз важке 3Б. Складена задача на знаходження добутку.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Значення нуль Інший легке 1Б. Удосконалення навичок множити і ділити число на нуль та нуль на число.
2. Скільки всього? Інший легке 1Б. Вправляння у визначенні загальної кількості розрядних одиниць.
3. Помнож змінну Інший середнє 2Б. Вправляння в письмовому множенні круглого багатоцифрового на одноцифрове. Вирази зі змінними.
4. Частина від числа Інший середнє 2Б. Розв'язування рівнянь.
5. Знайди значення Інший важке 3Б. Вправляння у множенні і діленні способом укрупнення.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування 1 з теми «Множення і ділення круглого багатоцифрового на одноцифрове» 00:35:00 середнє 11Б. Застосування теоретичних знань. Вправляння в укрупненні чисел. Вправляння у множенні способом укрупнення. Вправляння в письмовому множенні круглого багатоцифрового на одноцифрове. Вправляння в письмовому діленні круглого багатоцифрового на одноцифрове. Вирази зі змінними. Розв'язування рівнянь/
2. Тренування 2 з теми «Множення і ділення круглого багатоцифрового на одноцифрове» 00:40:00 важке 19Б. Вправляння у діленні способом укрупнення. Вправляння у множенні способом укрупнення. Вправляння в письмовому діленні круглого багатоцифрового на одноцифрове. Розв'язування ускладнених рівнянь. Розв'язування виразів на дві дії за словесним описом. Задача на збільшення числа в кілька разів в непрямій формі та знаходження суми.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота 1 з теми «Множення і ділення круглого багатоцифрового на одноцифрове» 00:35:00 середнє 5Б. Удосконалення навичок множити і ділити число на нуль та нуль на число. Визначення кількості нулів в частці. Вправляння в письмовому множенні круглого багатоцифрового на одноцифрове.
2. Домашня робота 2 з теми «Множення і ділення круглого багатоцифрового на одноцифрове» 00:40:00 важке 9Б. Вправляння в письмовому множенні круглого багатоцифрового на одноцифрове. Вирази зі змінними. Вправляння в письмовому діленні круглого багатоцифрового на одноцифрове. Розв'язування ускладнених рівнянь.
3. Діагностична робота 1 з теми «Множення і ділення круглого багатоцифрового на одноцифрове» 00:35:00 середнє 11Б. Вправляння у визначенні кількості цифр у частці. Вправляння у визначенні загальної кількості розрядних одиниць. Вправляння у множенні способом укрупнення. Вправляння в письмовому множенні круглого багатоцифрового на одноцифрове. Вирази зі змінними. Розв'язування рівнянь.
4. Діагностична робота 2 з теми «Множення і ділення круглого багатоцифрового на одноцифрове» 00:40:00 важке 18,6Б. Розв'язування рівнянь. Вправляння у множенні і діленні способом укрупнення. Вправляння в укрупненні чисел. Вправляння в письмовому діленні круглого багатоцифрового на одноцифрове. Вправляння в письмовому множенні круглого багатоцифрового на одноцифрове. Розв'язування виразів на декілька дій. Задача на знаходження частини від числа та збільшення числа в кілька разів.