Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Написання НЕ з різними частинами мови Формування мовних компетентностей з теми «Написання НЕ, НІ з різними частинами мови».
2. Написання НІ з різними частинами мови Формування знань, умінь і навичок із теми «Написання НЕ, НІ з різними частинами мови».

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Пишемо окремо з НЕ 3 вид - аналіз легке 1Б. Закріплення вивченого про правопис НЕ з іменниками.
2. Один із п'яти 3 вид - аналіз легке 1Б. Закріплення вивченого про правопис частки НЕ з дієсловом.
3. Пишемо з прислівниками разом 3 вид - аналіз середнє 2Б. Удосконалення вивченого про правопис частки НЕ з прислівниками.
4. Зайвий рядок 3 вид - аналіз середнє 1Б. Уміння визначати помилки у словах із часткою НЕ.
5. Пошукова робота 3 вид - аналіз середнє 1Б. Закріплення вивченого про правопис частки НІ.
6. Немає чи не має? 3 вид - аналіз середнє 2Б. Удосконалення вивченого про правопис НЕ з дієсловами.
7. Вибери речення 3 вид - аналіз середнє 2Б. Закріплення вивченого про правопис НЕ з різними частинами мови.
8. Раз правильно, два правильно 3 вид - аналіз середнє 2Б. Закріплення вивченого про правопис НІ з різними частинами мови.
9. Знайди помилку 3 вид - аналіз середнє 1Б. Уміння визначати орфограму «Написання НЕ, НІ з різними частинами мови».
10. Заповни пропуск 3 вид - аналіз середнє 1Б. Удосконалення орфографічних навичок написання НЕ з різними частинами мови.
11. Зверни увагу! 3 вид - аналіз середнє 2Б. Закріплення вивченого про правопис слів із часткою НІ, спостереження за зміною значення слова залежно від наголосу.
12. Як правильно? 3 вид - аналіз середнє 2Б. Закріплення вивченого про правопис дієприкметників із часткою НЕ.
13. Добери приклади 3 вид - аналіз середнє 4Б. Уміння добирати приклади до орфограм «Написання НЕ, НІ з різними частинами мови».
14. Робота з текстом 3 вид - аналіз важке 1Б. Повторення вивчених орфограм. Удосконалення вивченого про написання НЕ з різними частинами мови.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Пишемо з прислівниками окремо Інший середнє 2Б. Удосконалення вивченого про правопис частки НЕ з прислівниками.
2. Дай відповідь Інший середнє 2Б. Застосування знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення теми «Написання НЕ, НІ з різними частинами мови».
3. Поміркуй! Інший середнє 2Б. Закріплення вивченого про правопис НІ з різними частинами мови.
4. Дві відповіді Інший середнє 2Б. Закріплення вивченого про правопис НЕ з різними частинами мови.
5. Віднови текст Інший важке 1Б. Повторення вивчених орфограм. Удосконалення вивченого про написання НІ з різними частинами мови.
6. Склади речення Інший важке 4Б. Застосування знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення теми «Написання НЕ, НІ з різними частинами мови».
7. Склади диктант Інший важке 12Б. Застосування знань, умінь і навичок із теми «Написання НЕ, НІ з різними частинами мови».
8. Творча робота Інший важке 12Б. Практичне застосування знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення теми «Написання НЕ, НІ з різними частинами мови».

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренувальні вправи з теми «Написання НЕ, НІ з різними частинами мови» 00:10:00 середнє 6Б. Завдання для систематизації вивченого з теми «Написання НЕ, НІ з різними частинами мови».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота № 1 з теми «Написання НЕ, НІ з різними частинами мови» 00:15:00 середнє 7Б. Удосконалення знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення теми «Написання НЕ, НІ з різними частинами мови».
2. Домашня робота № 2 з теми «Написання НЕ, НІ з різними частинами мови» 00:15:00 середнє 7Б. Удосконалення знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення теми «Написання НЕ, НІ з різними частинами мови».
3. Перевірна робота з теми «Написання НЕ, НІ з різними частинами мови» 00:20:00 середнє 13Б. Перевірка знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення теми «Написання НЕ, НІ з різними частинами мови».