Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Як не можна і як можна переносити слова Формування мовних компетентностей із теми «Правила перенесення слів із рядка в рядок».

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Пошукова робота 3 вид - аналіз легке 1Б. Уміння визначати правильний варіант перенесення слова.
2. Знайди помилку 3 вид - аналіз легке 1Б. Уміння визначати правильний варіант перенесення слова.
3. Знайди рядок 1 вид - рецептивний легке 1Б. Закріплення знань, умінь і навичок із теми «Правила перенесення слів із рядка в рядок».
4. Два рядки 3 вид - аналіз середнє 2Б. Закріплення вивченого з теми «Правила перенесення слів із рядка в рядок».
5. Вибери правильні варіанти 3 вид - аналіз середнє 3Б. Удосконалення навичок переносу слів із рядка в рядок.
6. Розподіли слова 3 вид - аналіз середнє 4Б. Удосконалення орфографічних навичок із теми «Правила перенесення слів із рядка в рядок».
7. Робота з текстом 3 вид - аналіз середнє 1Б. Застосування знань, умінь і навичок із теми «Правила перенесення слів із рядка в рядок» під час роботи з текстом. Уміння аналізувати морфемну структуру слова.
8. Пазл 3 вид - аналіз середнє 3Б. Закріплення навичок перенесення слів із рядка в рядок. Розвиток мовних компетентностей.
9. Чи правильне твердження? 1 вид - рецептивний середнє 2Б. Повторення вивченого теоретичного матеріалу з теми «Правила перенесення слів із рядка в рядок».

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Знайди неправильні варіанти Інший середнє 3Б. Удосконалення навичок переносу слів із рядка в рядок.
2. Це неправильно! Інший середнє 2Б. Закріплення вивченого з теми «Правила перенесення слів із рядка в рядок».
3. Згрупуй слова Інший середнє 4Б. Удосконалення орфографічних навичок із теми «Правила перенесення слів із рядка в рядок».
4. Склади речення Інший важке 4Б. Застосування знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення теми «Правила перенесення слів із рядка в рядок».
5. Склади диктант Інший важке 12Б. Застосування знань, умінь і навичок із теми «Правила перенесення слів із рядка в рядок».

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренувальні вправи з теми «Правила перенесення слів із рядка в рядок» 00:10:00 середнє 5Б. Удосконалення знань, умінь і навичок із теми «Правила перенесення слів із рядка в рядок».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Правила перенесення слів із рядка в рядок» 00:15:00 середнє 7Б. Закріплення вивченого про перенесення слів із рядка в рядок.
2. Перевірна робота з теми «Правила перенесення слів із рядка в рядок» 00:20:00 середнє 15Б. Перевірка знань, умінь і навичок із теми «Правила перенесення слів із рядка в рядок».