Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Особливості узгодження підмета з присудком Формування знань, умінь і навичок із теми «Варіанти граматичного зв’язку підмета й присудка».

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Знайди помилку 3 вид - аналіз середнє 1Б. Удосконалення вивченого про узгодження форм підмета й присудка.
2. Вибери речення зі складеним підметом 3 вид - аналіз середнє 1Б. Закріплення вивченого про узгодження присудка зі складеним підметом.
3. Вибери речення 3 вид - аналіз середнє 1Б. Закріплення вивченого про узгодження підмета з присудком.
4. Присудок указує на кількість 1 вид - рецептивний середнє 1Б. Закріплення вивченого про узгодження присудка з підметом, вираженим поєднанням числівника з іменником.
5. Тільки один правильний варіант 3 вид - аналіз середнє 1Б. Уміння визначати форми присудка залежно від позиції в реченні стосовно підметів.
6. Узгодь форму присудка з підметом 3 вид - аналіз середнє 1Б. Уміння визначати правильну форму присудка.
7. Часовий проміжок 3 вид - аналіз середнє 2Б. Удосконалення вивченого про узгодження присудка з підметом, що вказує на часовий проміжок.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Вибери правильну форму присудка Інший середнє 1Б. Уміння визначати правильну форму присудка при однорідних підметах.
2. Присудок указує на дію Інший середнє 1Б. Закріплення вивченого про узгодження присудка з підметом, вираженим поєднанням числівника з іменником.
3. Можливі два варіанти Інший середнє 1Б. Уміння визначати форми присудка залежно від позиції в реченні стосовно підметів.
4. Склади речення Інший важке 4Б. Розвиток мовлення. Уміння узгоджувати підмет із присудком.
5. Творча робота Інший важке 12Б. Практичне застосування знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення теми «Варіанти граматичного зв’язку підмета й присудка».

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренувальні вправи з теми «Варіанти граматичного зв’язку підмета й присудка» 00:10:00 середнє 3Б. Завдання для систематизації вивченого з теми «Варіанти граматичного зв’язку підмета й присудка».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Варіанти граматичного зв’язку підмета й присудка» 00:15:00 середнє 4Б. Закріплення та вдосконалення вивченого з теми «Варіанти граматичного зв’язку підмета й присудка».
2. Перевірна робота з теми «Варіанти граматичного зв’язку підмета й присудка» 00:25:00 середнє 13Б. Перевірка знань, умінь і навичок із теми «Варіанти граматичного зв’язку підмета й присудка».