Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Правила вживання апострофа Формування знань, умінь і навичок учнів із теми «Правила вживання апострофа».

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Апостроф у назвах творів 3 вид - аналіз легке 1Б. Засвоєння вивченого теоретичного матеріалу на основі творів української й світової класики.
2. Відшукай помилку 1 вид - рецептивний легке 2Б. Удосконалення і систематизація вивченого про апостроф.
3. Робота з текстом 1 вид - рецептивний легке 4Б. Удосконалення орфографічних навичок, закріплення вивченого про апостроф.
4. Орфограма «Апостроф» 3 вид - аналіз середнє 2Б. Засвоєння орфограми «Апостроф» при виборі однієї правильної відповіді.
5. Фонетична транскрипція 3 вид - аналіз середнє 1Б. Удосконалення уміння «читати» фонетичну транскрипцію у словах, що пишуться з апострофом.
6. Орфографічний алгоритм 3 вид - аналіз середнє 2Б. Завдання спрямоване на засвоєння правил вживання апострофа.
7. Народ скаже, як зав'яже 3 вид - аналіз середнє 2Б. Завдання спрямоване на закріплення вивченого про апостроф на матеріалі українського фольклору.
8. Робота з таблицею 3 вид - аналіз середнє 4Б. Удосконалення вивченого про правопис апострофа після літери Р.
9. Слово без апострофа 3 вид - аналіз середнє 1Б. Удосконалення вивченого про апостроф.
10. Проаналізуй слова 3 вид - аналіз середнє 2Б. Уміння аналізувати фонетичний склад слова, вимову букв я, ю, є, ї після апострофа.
11. Що поставиш у слові? 3 вид - аналіз середнє 3Б. Удосконалення вивченого про знак м'якшення й апостроф.
12. Вибери правильну відповідь 1 вид - рецептивний середнє 3Б. Повторення та узагальнення вивченого про вживання знака м'якшення й апострофа.
13. Правильне чи неправильне твердження? 1 вид - рецептивний середнє 2Б. Повторення та систематизація вивченого теорнтичного матеріалу про апостроф.
14. І словом, і ділом 2 вид - інтерпретація важке 6Б. Розвиток асоціативного, логічного мислення на основі загадок; удосконалення вивченого про апостроф.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Зміни слово Інший середнє 2Б. Завдання спрямоване на розвиток уміння утворювати словосполучення на основі вивченого теоретичного матеріалу про апостроф.
2. Розподіли у дві колонки Інший середнє 6Б. Поглиблення уміння виявляти орфограму «Апостроф» у словах.
3. Доповни речення Інший важке 5Б. Розвиток творчих і пізнавальних навичок учнів у процесі створення та трансформування речень зі словами, у яких вживається/не вживається апостроф.
4. Опиши малюнок Інший важке 7Б. Розвиток пізнавальниз і мислительних навичок учнів при самостійному створенні тексту-опису із використанням слів, що містять орфограму «Апостроф».
5. Трансформуй речення Інший важке 5Б. Повторення вивченого про частини мови; удосконалення вивченого про апостроф.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренувальні вправи з теми «Правила вживання апострофа» 00:10:00 середнє 6Б. Завдання для закріплення і систематизації вивченого з теми «Правила вживання апострофа».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Правила вживання апострофа» 00:15:00 середнє 11Б. Повторення та узагальнення вивченого із теми «Правила вживання апострофа».
2. Перевірна робота з теми «Правила вживання апострофа» 00:20:00 середнє 14Б. Завдання для перевірки знань, умінь, навичок учнів із теми «Правила вживання апострофа».