Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Вимова слів із дзвінкими приголосними в кінці та середині слів перед глухими Поглиблення уявлення учнів про дзвінкі і глухі приголосні звуки.
2. Перевірка правопису слів із дзвінкими приголосними в кінці та середині слів перед глухими Ознайомити учнів правилом перевірки написання слів із сумнівними приголосними.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Піймай звук 1 вид - рецептивний легке 1Б. Поглибити уявлення учнів про дзвінкі та глухі приголосні.
2. Зміни звук 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формувати навички розрізняти глухі і дзвінкі приголосні, поглиблювати знання про парні дзвінкі та глухі приголосні.
3. Споріднене слово 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова з дзвінкими та глухими приголосними.
4. Зміни слово 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формувати вміння правильно записувати слова з кінцевим дзвінким приголосним.
5. Малюнковий диктант 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння правильно вимовляти та писати слова із дзвінкими приголосними в кінці.
6. Закінчи слово 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння правильно вживати та записувати слова з дзвінким та глухим приголосним у кінці.
7. Пари слів 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова з глухими та дзвінкими приголосними в середині слова.
8. Підбери антонім 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння здійснювати перевірку слів із сумнівними приголосними в середині слова.
9. Укажи букву 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова з дзвінкими приголосними звуками в кінці слова або складу.
10. Знайди помилку 3 вид - аналіз важке 3Б. Формувати вміння перевіряти і правильно записувати слова із сумнівними приголосними в кінці та в середині слова.
11. Знайди слово 3 вид - аналіз важке 3Б. Формувати вміння підбирати перевірні слова та правильно записувати слова із сумнівними приголосними.
12. Вибірковий диктант 3 вид - аналіз важке 3Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова із дзвінкими приголосними в кінці слова та складу.
13. Кросворд 4 вид - творчий середнє 3Б. Формувати вміння правильно вимовляти і записувати слова з дзвінкими приголосними, які стоять у кінці слова.
14. Склади вірш 4 вид - творчий важке 4Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова із дзвінкими приголосними, які стоять у кінці слова чи складу.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Відгадка Інший важке 2Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова з дзвінкими приголосними в кінці слова або складу.
2. Наведи приклад Інший середнє 2Б. Формувати вміння вживати слова з дзвінкими приголосними, які стоять у кінці слова чи складу.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Вимова і правопис слів із дзвінкими приголосними в кінці та середині слів» 00:16:00 середнє 10Б. Формувати вміння правильно вимовляти і записувати слова із дзвінкими приголосними в кінці та середині слів перед глухими.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Вимова і правопис слів із дзвінкими приголосними в кінці та середині слів» 00:20:00 середнє 12Б. Формувати вміння правильно вимовляти та записувати слова із дзвінкими приголосними в кінці та середині слів перед глухими.
2. Перевірна робота з теми «Вимова і правопис слів із дзвінкими приголосними в кінці та середині слів» 00:21:00 середнє 12Б. Перевірити рівень знань учнів з теми «Вимова і правопис слів із дзвінкими приголосними в кінці та середині слів перед глухими».