Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Вживання дієслів на -ся (-сь) Вчити дотримуватись літературної вимови і правопису дієслів на -ся (-сь); утворювати дієслова на -ся (-сь), уживати їх під час побудови речень.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Вибери дієслова 1 вид - рецептивний легке 1Б. Вчити дотримуватись літературної вимови і правопису дієслів на -ся (-сь); утворювати дієслова на -ся (-сь), уживати їх під час побудови речень.
2. Утвори дієслово 1 вид - рецептивний легке 1Б. Вчити дотримуватись літературної вимови і правопису дієслів на -ся (-сь); утворювати дієслова на -ся (-сь), уживати їх під час побудови речень.
3. Випиши з прислів'я 1 вид - рецептивний легке 1,5Б. Вчити дотримуватись літературної вимови і правопису дієслів на -ся (-сь); утворювати дієслова на -ся (-сь), уживати їх під час побудови речень.
4. Доповни речення 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вчити дотримуватись літературної вимови і правопису дієслів на -ся (-сь); утворювати дієслова на -ся (-сь), уживати їх під час побудови речень.
5. Так чи ні 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вчити дотримуватись літературної вимови і правопису дієслів на -ся (-сь); утворювати дієслова на -ся (-сь), уживати їх під час побудови речень.
6. Клякса 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вчити дотримуватись літературної вимови і правопису дієслів на -ся (-сь); утворювати дієслова на -ся (-сь), уживати їх під час побудови речень.
7. Перевір диктант 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння вживати та правильно писати дієслована -ся (-сь).
8. Поетична хвилинка 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Вчити дотримуватись літературної вимови і правопису дієслів на -ся (-сь); утворювати дієслова на -ся (-сь), уживати їх під час побудови речень.
9. Знайди помилку 3 вид - аналіз важке 3Б. Вчити дотримуватись літературної вимови і правопису дієслів на -ся (-сь); утворювати дієслова на -ся (-сь), уживати їх під час побудови речень.
10. Утвори словосполучення 3 вид - аналіз важке 3Б. Вчити дотримуватись літературної вимови і правопису дієслів на -ся (-сь); утворювати дієслова на -ся (-сь), уживати їх під час побудови речень.
11. Запиши дієслово 3 вид - аналіз важке 3Б. Вчити дотримуватись літературної вимови і правопису дієслів на -ся (-сь); утворювати дієслова на -ся (-сь), уживати їх під час побудови речень.
12. Морфемна шарада 3 вид - аналіз важке 3Б. Вчити дотримуватись літературної вимови і правопису дієслів на -ся (-сь); утворювати дієслова на -ся (-сь), уживати їх під час побудови речень.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Наведи приклад Інший середнє 2Б. Вчити дотримуватись літературної вимови і правопису дієслів на -ся (-сь); утворювати дієслова на -ся (-сь), уживати їх під час побудови речень.
2. Твій день Інший середнє 2Б. Вчити дотримуватись літературної вимови і правопису дієслів на -ся (-сь); утворювати дієслова на -ся (-сь), уживати їх під час побудови речень.
3. Відредагуй текст Інший середнє 3Б. Вчити дотримуватись літературної вимови і правопису дієслів на -ся (-сь); утворювати дієслова на -ся (-сь), уживати їх під час побудови речень.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Дієслова на -ся (-сь)» 00:15:00 середнє 10Б. Вчити дотримуватись літературної вимови і правопису дієслів на -ся (-сь); утворювати дієслова на -ся (-сь), уживати їх під час побудови речень.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Дієслова на -ся (-сь)» 00:20:00 середнє 12Б. Вчити дотримуватись літературної вимови і правопису дієслів на -ся (-сь); утворювати дієслова на -ся (-сь), уживати їх під час побудови речень.
2. Перевірна робота з теми «Дієслова на -ся (-сь)» 00:20:00 середнє 15Б. Перевірити рівень знань учнів з теми «Дієслова на -ся (-сь)».