Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Закінчення іменників чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку однини Формувати вміння визначати, яке закінчення треба писати в іменниках чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку однини.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Знайди слово 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формувати вміння визначати, яке закінчення треба писати в іменниках чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку однини.
2. Лабіринт 1 вид - рецептивний легке 1,5Б. Формувати вміння визначати, яке закінчення треба писати в іменниках чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку однини.
3. Слово з кляксою 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формувати вміння визначати, яке закінчення треба писати в іменниках чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку однини.
4. Допиши закінчення 1 вид - рецептивний легке 1Б. Формувати вміння визначати, яке закінчення треба писати в іменниках чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку однини.
5. Вибери правильний варіант 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння визначати, яке закінчення треба писати в іменниках чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку однини.
6. Малюнковий диктант 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння визначати, яке закінчення треба писати в іменниках чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку однини.
7. Розкрий дужки 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння визначати, яке закінчення треба писати в іменниках чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку однини.
8. Дізнайся професію 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння визначати, яке закінчення треба писати в іменниках чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку однини.
9. Запиши назву 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Формувати вміння визначати, яке закінчення треба писати в іменниках чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку однини.
10. Вибери слово 3 вид - аналіз важке 3Б. Формувати вміння визначати, яке закінчення треба писати в іменниках чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку однини.
11. Знайди зайве 3 вид - аналіз важке 3Б. Формувати вміння визначати, яке закінчення треба писати в іменниках чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку однини.
12. Утвори групи 3 вид - аналіз важке 4Б. Формувати вміння визначати, яке закінчення треба писати в іменниках чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку однини.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Наведи приклад Інший середнє 3Б. Формувати вміння правильно писати закінчення іменників чоловічого та жіночого роду в орудному відмінку однини.
2. Підбери слова Інший середнє 3Б. Формувати вміння правильно писати закінчення іменників чоловічого та жіночого роду в орудному відмінку однини.
3. Моя родина Інший середнє 3Б. Формувати вміння правильно писати закінчення іменників чоловічого та жіночого роду в орудному відмінку однини.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Правопис іменників чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку» 00:15:00 середнє 10Б. Формувати вміння визначати, яке закінчення треба писати в іменниках чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку однини.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Правопис іменників чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку» 00:20:00 середнє 16Б. Формувати вміння визначати, яке закінчення треба писати в іменниках чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку однини.
2. Перевірна робота з теми «Правопис іменників чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку» 00:20:00 середнє 18Б. Перевірити рівень знань учнів з теми «Правопис іменників чоловічого роду з основою на -р в орудному відмінку».