Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Зразки відмінювання особових займенників Ознайомити з відмінюванням займенників, вчити відмінювати особові займенники за зразком, користуватися навчальною таблицею для визначення відмінків займенників у реченні.
2. Особливості відмінювання особових займенників Ознайомити з відмінюванням займенників, вчити відмінювати особові займенники за зразком, користуватися навчальною таблицею для визначення відмінків займенників у реченні.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Таблиця відмінювання 1 вид - рецептивний легке 1Б. Ознайомити з відмінюванням займенників, вчити відмінювати особові займенники за зразком, користуватися навчальною таблицею для визначення відмінків займенників у реченні.
2. Форми займенників 2 особи 1 вид - рецептивний легке 1Б. Ознайомити з відмінюванням займенників, вчити відмінювати особові займенники за зразком, користуватися навчальною таблицею для визначення відмінків займенників у реченні.
3. Відмінювання займенників 3 особи 1 вид - рецептивний легке 1Б. Ознайомити з відмінюванням займенників, вчити відмінювати особові займенники за зразком, користуватися навчальною таблицею для визначення відмінків займенників у реченні.
4. Провідміняй займенники 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Ознайомити з відмінюванням займенників, вчити відмінювати особові займенники за зразком, користуватися навчальною таблицею для визначення відмінків займенників у реченні.
5. Склади словосполучення 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Ознайомити з відмінюванням займенників, вчити відмінювати особові займенники за зразком, користуватися навчальною таблицею для визначення відмінків займенників у реченні.
6. Вибери займенник 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Ознайомити з відмінюванням займенників, вчити відмінювати особові займенники за зразком, користуватися навчальною таблицею для визначення відмінків займенників у реченні.
7. Знайди потрібне 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Ознайомити з відмінюванням займенників, вчити відмінювати особові займенники за зразком, користуватися навчальною таблицею для визначення відмінків займенників у реченні.
8. Визнач та перетягни 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Ознайомити з відмінюванням займенників, вчити відмінювати особові займенники за зразком, користуватися навчальною таблицею для визначення відмінків займенників у реченні.
9. Так чи ні 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Ознайомити з відмінюванням займенників, вчити відмінювати особові займенники за зразком, користуватися навчальною таблицею для визначення відмінків займенників у реченні.
10. Знайди помилку 3 вид - аналіз важке 3Б. Ознайомити з відмінюванням займенників, вчити відмінювати особові займенники за зразком, користуватися навчальною таблицею для визначення відмінків займенників у реченні.
11. Випиши займенник 3 вид - аналіз важке 3Б. Ознайомити з відмінюванням займенників, вчити відмінювати особові займенники за зразком, користуватися навчальною таблицею для визначення відмінків займенників у реченні.
12. Згрупуй займенники 3 вид - аналіз важке 3Б. Ознайомити з відмінюванням займенників, вчити відмінювати особові займенники за зразком, користуватися навчальною таблицею для визначення відмінків займенників у реченні.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Займенники 1 особи Інший середнє 2Б. Формувати вміння відмінювати займенники.
2. Займенники 2 особи Інший середнє 2Б. Формувати вміння відмінювати займенники.
3. Займенники 3 особи Інший середнє 2Б. Формувати вміння відмінювати займенники.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Відмінювання особових займенників» 00:15:00 середнє 12Б. Ознайомити з відмінюванням займенників, вчити відмінювати особові займенники за зразком.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Відмінювання особових займенників» 00:20:00 середнє 14Б. Ознайомити з відмінюванням займенників, вчити відмінювати особові займенники за зразком.
2. Перевірна робота з теми «Відмінювання особових займенників» 00:20:00 середнє 15Б. Перевірити рівень знань з теми «Відмінювання особових займенників».