Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Відносна густина газів Представлено теоретичні відомості про відносну густину газів. Обчислення, з використанням відносної густини газів.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Відносна густина газу за воднем 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно визначити відносну густину газу за воднем.
2. Відносна густина газу за киснем 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно визначити відносну густину газу за киснеи.
3. Відносна густина газу за повітрям 1 вид - рецептивний легке 1Б. Необхідно визначити відносну густину газу за повітрям.
4. Встановлення молекулярної маси газу за відомою густиною за воднем 2 вид - інтерпретація легке 2Б. Необхідно встановити молекулярну масу газу за відомою густиною за воднем.
5. Встановлення молекулярної маси газу за відомою густиною за гелієм 2 вид - інтерпретація легке 2Б. Необхідно встановити молекулярну масу газу за відомою густиною газу за гелієм.
6. Встановлення молекулярної маси газу за відомою густиною за киснем 2 вид - інтерпретація легке 2Б. Необхідно встановити молекулярну масу газу за відомою густиною газу за киснем
7. Визначення інертного газу за відносною густиною 2 вид - інтерпретація легке 3Б. Необхідно встановити інертний газ за відомою відносною густиною.
8. Визначення формули двохатомного газу за відносною густиною 2 вид - інтерпретація легке 2Б. Необхідно встановити формулу двохатомного газу за відомою відносною густиною.
9. Встановлення відносної густини за воднем за іншою відносною густиною 3 вид - аналіз середнє 2Б. Необхідно встановити відносну густину невідомого газу за воднем, за відомою ііншою відносною густиною.
10. Встановлення відносної густини за різними газами 3 вид - аналіз середнє 2Б. Необхідно встановити відносну густину за двома невідомими газами.
11. Встановлення відносної густини за гелієм за іншою відомою відносною густиною 3 вид - аналіз середнє 1Б. Необхідно встановити відносну густину невідомого газу за гелієм, за відомою ііншою відносною густиною.
12. Встановлення відносної густини за киснем за іншою відносною густиною 3 вид - аналіз середнє 2Б. Необхідно встановити відносну густину невідомого газу за киснем, за відомою ііншою відносною густиною.
13. Збільшення відносної густини за воднем у ряді 3 вид - аналіз важке 3Б. Необхідно встановити відносні густини газів за воднем і розташувати речовини у порядку її зростання.
14. Зменшення відносної густини за гелієм у ряді 3 вид - аналіз важке 3Б. Необхідно встановити відносні густини газів за гелієм і розташувати речовини у порядку її зменшення.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Відносна густина газів» 00:10:00 середнє 12Б. Відпрацьовуються навички вирішення завдань на визначення відносної густини газів.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Відносна густина газів» 00:12:00 середнє 11Б. Формуються навички вирішення завдань на обчислення відносної густини газів.
2. Перевірна робота з теми «Відносна густина газів» 00:20:00 середнє 14Б. Перевіряються навички вирішення завдань на обчислення відносної густини газів.